مجله مهاجرت
مشاغل خانگی در کانادا

معرفی چند نوع مشاغل خانگی در کانادا

مشاغل خانگی در کانادا یکی از آن اتفاقاتی است که در پی اتوماسیون و تعدیل نیرو اتفاق افتاد. در این مطلب قرار است نکاتی را درباره مشاغل خانگی در کانادا بیاموزیم. در طول سال‌های گذشته، همه چیز برای بازار شغلی کانادایی‌ها خوب نبوده است. شرکت‌های بین‌المللی سهامشان را برداشته‌اند و جای دیگری می‌خواهند ببرند، اتوماسیون جایگزین کار نیروی انسانی شده و کیوسک‌های الکترونیکی و اپلیکیشن‌ها نیز به طور کامل دارند شغل‌ها را نابود می‌کنند. در ادامه می‌خواهیم درباره بقای شغل با مشاغل خانگی در کانادا، برایتان مطلبی بنویسیم.

استخدام نیروی دورکار برای کسب و کار، جذاب است!

مشاغل خانگی در کانادا می‌تواند به زودی تنها گزینه شما برای بقایتان باشد. شغل‌های حضوری به همراه دفاتر کار نیز همراه چنین اتفاقی از بین می‌روند. در حال حاضر کسب و کارهای کوچک و متوسط در حال رقابت با رقبای بزرگ‌ترشان هستند که دارند اتوماسیون و هوش مصنوعی را دو برابر بیشتر به کار می‌گیرند درحالی‌که دستمزد افراد را نیز مدام کمتر می‌کنند. درنتیجه کسب و کارها کوچک می‌شود و دفاتر کار هم بسته می‌شود و نیروی دورکار استخدام می‌شود تا کسب و کار سودآور بماند. مشاغل خانگی در کانادا تنها می‌تواند 5 تا 10 سال به عمر کاری شما بیفزاید و ممکن است در بهترین حالت همان 10 سال را به خوبی پر کنید.

مشاغل خانگی در کانادا

کانادایی‌ها برای دورکاری، مزیت رقابتی دارند!

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا مشاغل خانگی در کانادا که توسط کانادایی‌ها انجام می‌شود به مراتب بیشتر از نیروی دورکار خارجی برای کسب و کارها، جذاب است. کانادا به گزارش CNBC، تحصیل‌کرده‌ترین کشور جهان است. دانشجویان کانادایی جزو باهوش‌ترین‌ها در جهان هستند و به عنوان آدم‌هایی نوع‌دوست که آداب معاشرت را به خوبی بلدند، شناخته می‌شوند. تقریباً همه کانادایی‌های زیر 45 سال روزانه از اینترنت استفاده می‌کنند و شهروندان سالخورده نیز از این مسیر، دور نیستند. شرکت‌های مطرح تکنولوژی مثل EMC کانادا را به عنوان پذیرنده‌های اولیه در زمینه تکنولوژی می‌شناسد. چه دلار آمریکا و چه یورو در کانادا بیشتر است و این چیزی است که باعث می‌شود کانادایی‌ها نسبت به دیگر متقاضیان، جذابیت بیشتری برای کارفرمایان بین‌المللی داشته باشند.

به بیان ساده، کانادایی‌ها در مقایسه با همتایان غربی خود در آمریکا، اروپا، استرالیا و نیوزلند، برای مشاغل خانگی در کانادا، مزیت رقابتی بهتری دارند.

مشاغل خانگی در کانادا

مزایای مشاغل خانگی در کانادا

مشاغل خانگی در کانادا درهایی را به روی شما باز می‌کند که بیشتر کارهای اداری این کار را انجام نمی‌دهد؛ بیشتر مشاغل خانگی ساعت کاری شناور دارد، به‌ندرت نیاز به رفت و آمد است و دیگر نیازی نیست ناهار بسته‌بندی کنید.

یا اینکه می‌توانید اغلب سفر کنید و از راه دور به طور هم‌زمان پول هم دربیاورید.

و ازآنجایی‌که مجبور نیستید رفت و آمد کنید، هر روز ناهار بخرید و زمانی را برای رفتن به محل کار صرف کنید، می‌توانید بیشتر پس‌انداز کنید.

همچنین می‌توانید شغل نسبتاً ساده‌تری داشته باشید که پول یکسانی از  آن دربیاید ولی کمتر اذیت شوید.

مشاغل خانگی در کانادا

3 نوع فرصت شغلی خانگی

تقریباً درباره هر شغلی، استفاده از کامپیوتر، می‌تواند فرصتی برای کار در خانه باشد، اگرچه شغلی که در کانادا پیدا می‌کنید به‌شدت بر درآمد شما بستگی دارد.

مشاغل خانگی در کانادا معمولاً 3 نوع هستند:

سایت‌های شغلی کم‌درآمد مثل آپورک

سایت‌های شغلی رایگان که همان مشاغل از راه دوری هستند که همه کانادا دارند برای آن رزومه ارسال می‌کنند و به سختی می‌شود وارد آن شد.

سایت‌های شغلی پولی که کارفرمایان همه افراد را بررسی می‌کنند و رقابت نیز در آن کمتر است.

بیایید نگاه دقیق‌تری به این سه موردی که گفتیم، بیندازیم:

مشاغل خانگی در کانادا

اول | سایت‌های کم‌درآمد

سایت‌هایی مثل آپورک و فیور که دارای ویژگی‌های زیر هستند:

آن‌ها قبل از کسر مالیات، 20% تخفیف می‌دهند تا این که با کارفرما به چیزی حدود 10 هزار دلار برسید.

آن‌ها واسطه بیان رابطه شما و کارفرما هستند – همه ارتباطات از طریق وب‌سایتشان رخ می‌دهد، نه مستقیماً.

آن‌ها سیستمی مبتنی بر امتیاز برای انجام کار دارند که روی پروفایل شما ثبت می‌شود و گرفتن اولین شغل خانگی را برایتان سخت می‌کند.

آن‌ها می‌توانند پروفایل شما را هر زمانی که بخواهند از بین ببرند و اگر شکایتی از یک کارفرما داشته باشید یا به اندازه کافی کار نکنید – همه مشتریانتان را از دست خواهید داد.

آن‌ها کارفرمایان را زیر نظر نمی‌گیرند.

آن‌ها اغلب در اختلافات میان شما و کارفرما، طرف کارفرما را می‌گیرند.

دوم | سایت‌های پیدا کردن شغل آنلاین

با این سایت‌ها، شما همان اندازه که پول می‌دهید، آش می‌خورید!

آن‌ها همه مشاغل خانگی در  کانادا را که هرکسی دارد جمع می‌کنند، به این معنی که رقابت در آن بسیار شدید است و اگر به سرعت برای کار از خانه درخواست نکنید، عملاً هیچ شانسی نخواهید داشت.

آن‌ها از هرکسی اعلامیه شغل می‌گیرند و ازآنجایی‌که آن‌ها در ازای استخدام موفقیت‌آمیز کمیسیون دریافت می‌کنند، موفقیت شما بخشی از برنامه‌شان نیست.

آن‌ها نیز کارفرمایان را زیر نظر نمی‌گیرند.

اگر سایت‌های شغلی رایگان از شما هزینه نمی‌گیرند و فقط روی استخدام موفقیت‌آمیز کمیسیون می‌گیرند، ترجیح می‌دهند شما مدت طولانی با مشتری نمانید و دوباره مجبور شوید جای دیگری استخدام شوید.

مشاغل خانگی در کانادا

سوم | سایت‌های شغلی پولی از راه دور

همان‌طور که گفتیم، همان‌قدر که می‌پردازید، آش می‌خورید!

آن‌ها می‌توانند یک قرار مصاحبه واقعی برای متقاضی کار و کارفرمایان بگذارند.

آن‌ها متقاضیان را با شنیدن بازخوردها اولویت‌بندی می‌کنند.

آن‌ها منابع لازم برای کمک به پیدا شدن شغل فراهم می‌کنند و مطمئن می‌شوند که شما استخدام شدید یا نه.

آن‌ها وقتی مشکلی وجود داشته باشد یا وب‌سایت ایرادی برایش پیش بیاید، خدمات ارائه می‌کنند.

خب، حالا آماده‌اید که سراغ مشاغل خانگی در کانادا بروید؟

در این مطلب از مجله سایت مرکز مهاجرت به ارائه چند نکته درباره مشاغل خانگی در کانادا پرداختیم. همچنین به معرفی روش‌هایی برای پیدا کردن کار در خانه پرداختیم. به هر حال با توجه به شرایطی که بالاتر نیز شرح دادیم و افزایش اتوماسیون و تعدیل نیرو، بهتر است از همین حالا به فکر شغلی برای خودتان باشید. اگر در کانادا زندگی می‌کنید، حتماً سراغ مشاغل خانگی بروید و شغلی را پیدا کنید که به آن علاقه دارید. مهم‌تر از پولی که قرار است دربیاورید، علاقه و مهارتی است که دارید. پس هرگز آن را نادیده نگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس
دریافت مشاوره رایگان در واتساپ