مجله مهاجرت
Lifeguard Rescue

چگونه با مدرک نجات غریق مهاجرت کنیم

یکی دیگر از روش های مهاجرت، مهاجرت کاری است. این روش از مهاجرت به قدری گسترده است که می توان ساعت ها در مورد آن صحبت کرد. یکی از کارهایی که می توان به کمک آن ها مهاجرت کرده و اقامت گرفت، کار نجات غریق است. پس اگر نجات غریق هستید و قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله در بلاگ مرکز مهاجرت را مطالعه کنید. در این مطلب سعی کرده ایم تا بتوانید هر آنچه که باید در مورد مهاجرت با مدرک نجات غریق بدانید را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

چطور می توان با مدرک نجات غریق مهاجرت کرد؟

برای اینکه بتوانید با مدرک نجات غریق مهاجرت کنید، باید بدانید که این کار به هیچ عنوان آن طور که به نظر می رسد آسان نیست. اگر بخواهید با مدرک نجات غریق خود مهاجرت کاری کنید و بلافاصله پس از ورود به کشور مقصد شروع به کار کردن نمایید، نیاز خواهید داشت تا حداقل مدرک لیسانس مرتبط با این رشته را داشته و حداقل 3 سال به صورت مستمر در این شغل کار کرده باشید. علاوه بر این دو مورد، برای مهاجرت با مدرک نجات غریق، شما به مدرک زبان نیز احتیاج خواهید داشت.

شرایط لازم برای مهاجرت با مدرک نجات غریق به صورت کاری:

  • حداقل مدرک لیسانس در همین رشته
  • 3 سال کار مرتبط و مستمر
  • مدرک زبان

اگر شرایط نامبرده را ندارید، شانس شما برای اخذ ویزا و اقامت دائم از طریق مدرک نجات غریق بسیار کم است. تنها یک راه وجود خواهد داشت تا به صورت تضمینی با مدرک نجات غریق مهاجرت کنید. این راه، مهاجرت تحصیلی است. در صورتی که با مدرک نجات غریق خود و یک مدرک زبان معتبر، برای مهاجرت تحصیلی به منظور تحصیل در این رشته اقدام کنید، می توانید با اجازه کار حین تحصیل که به شما داده می شود، در این زمینه کار کرده و تجربه بیشتری کسب کنید. سپس، با پایان دوره ی تحصیلات خود می توانید یک شغل پیدا کرده و اقامت کاری بگیرید. بر اساس قوانین کشور منتخب شما، می توانید پس از گذشت یک مدت مشخص، برای دریافت اقامت دائم درخواست دهید.

Lifeguard Rescue

 

آیا کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برای مهاجرت با مدرک غریق نجات مناسب هستند؟

کشورهای حاشیه ی خلیج فارس، از دسته کشورهایی هستند که برای مهاجرت با مدرک غریق نجات کاملاً مناسب می باشند. اما یک نکته خیلی مهم که باید در مورد این کشورها بدانید، این است که گرفتن اقامت دائم و پاسپورت شهروندی این کشورها، تقریباً غیر ممکن است. شما می توانید در کشورهایی مانند عمان، به عنوان غریق نجات کار کنید اما حتی پس از گذشت 10 سال از شروع فعالیت خود، نمی توانید برای داشتن اقامت در این کشورها، اقدام نمایید. اگر قصد دارید به عنوان یک نجات غریق مهاجرت کنید، کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و در برخی موارد آفریقای جنوبی می توانند گزینه های بهتری برای اقدام باشند. البته، بهتر است بدانید که هریک از این کشورها، قوانین به خصوص خود را دارند که پیش از اقدام برای مهاجرت بهتر است با آن ها آشنا شده و سپس دست به انتخاب بزنید.

بهترین راه حل برای مهاجرت افرادی که مدرک نجات غریق دارند چیست؟

اگر نجات غریق هستید، در این زمینه تحصیل کرده اید و حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با بیمه نیز دارید، باید گفت شرایط شما برای مهاجرت با مدرک نجات غریق بسیار خوب است. کشورهایی مانند کانادا، انگلستان، استرالیا، آفریقای جنوبی و موارد دیگر می توانند پذیرای شما باشند. اما پیش از اقدام باید بدانید که قدم اشتباه و انتخاب نادرست می تواند زمان، انرژی و سرمایه های مادی شما را به شدت تحت الشعاع قرار دهند. بنابراین، قبل از آنکه قدمی بردارید، با یک مشاور خوب و قابل اطمینان مشورت نمایید. می توانید به سایت مجموعه مرکز مهاجرت مراجعه نموده و یا با شماره 02122684022 تماس بگیرید. مشاوران ما، با مطالعه کامل شرایط شما، بهترین روش های مهاجرت با مدرک نجات غریق را در اختیار شما خواهند گذاشت و به این ترتیب می توانید با کم ترین هزینه، مطمئن ترین کشور و مسیر را برای دریافت نتیجه و مهاجرت موفق، انتخاب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس
دریافت مشاوره رایگان در واتساپ