مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

ویزای استارتاپ کانادا چه شرایطی دارد؟

ایده خوبی دارید؟ اگر این‌طور است که مهاجرت از طریق استارتاپ به کانادا بهترین امکان و فرصت برای شما خواهد بود. در این روش باید بتوانید شرکتی را که اداره مهاجرت به شما معرفی می‌کند، راضی کنید تا روی ایده‌تان سرمایه‌گذاری کند. سپس می‌توانید ویزای استارتاپ برای خودتان و خانواده‌تان دریافت کنید. این‌ها همه در حالی است که وقتی مشغول گرفتن اقامت دائم خود هستید، می‌توانید با مجوز کاری که ویزای استارتاپ به شما می‌دهد، به کانادا بروید و به شکل موقتی مشغول به کار شوید. البته حواستان به این نکته باشد که نمی‌توانید روی چیزی سرمایه‌گذاری کنید مگر این که سازمان‌های معرفی‌تان چنین چیزی از شما بخواهند. شما با مهاجرت از طریق استارتاپ به کانادا می‌توانید از اقامت دائم هم برخوردار باشید.برای این که ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید باید شرایط زیر را داشته باشید:

اول این که باید اثبات کنید یکی از شرکت‌های معرفی شده توسط اداره مهاجرت ایده شما را پذیرفته و می‌خواهد از آن حمایت کند. در این صورت این شرکت‌ها نامه‌ای به شما خواهند داد که باید آن را همراهتان داشته باشید.
تأمین سرمایه مورد نیاز برای ویزای استارتاپ توسط گروه‌های زیرمجموعه سازمان:
اگر شرکت‌های سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر بپذیرند سرمایه ایده شما را بپردازند: 200.000 دلار
اگر سرمایه‌تان را گروه‌های سرمایه‌گذار فرشته بپردازند: 75.000 دلار
اگر سرمایه شما را انکوباتورها تأمین می‌کنند که دیگر نیازی به هزینه اولیه نخواهید داشت.
مدرکی که نشان‌دهنده این باشد که شما حداقل یک سال در مؤسسات آموزش عالی تحصیل کرده‌اید.
داشتن مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی در سطح CLB 5 در تمام 4 مهارت زبان: آزمون IELTS و TEF
عدم سوءپیشینه

ویزای استارتاپ کانادا

هزینه‌های مربوط به ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟

مهم‌ترین هزینه شما این است که به اندازه یک سال زندگی در کانادا برای خودتان و خانواده‌تان، سرمایه داشته باشید. این هزینه هیچ ربطی به سرمایه‌گذاری در کانادا نخواهد داشت و در این نوع ویزا نیازی به سرمایه‌گذاری نیست.

اعضای خانواده حداقل سرمایه (دلار)
1 نفر 13.000 دلار
2 نفر 16.000 دلار
3 نفر 20.000 دلار
4 نفر 24.000 دلار
5 نفر 27.000 دلار
6 نفر 30.000 دلار
7 نفر 34.000 دلار

هزینه‌های مربوط به ویزای استارتاپ

مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا تخصص ماست.

اگر می‌خواهید با بهترین تیم مهاجرتی مشورت کنید؛ همین الان درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید.

چطور از طریق ویزای استارتاپ کانادا، اقامت دائم دریافت کنیم؟

  • کسب و کارتان باید مورد تأیید کانادا باشد و در آنجا تأسیس شده باشد.
  • متقاضی که شما باشید باید حداقل 10 درصد از حق رأی را داشته باشید.
  • هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند 50 درصد یا بیشتر از این مقدار حق رأی در شرکت را داشته باشد.

برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا چطور اقدام کنیم؟

اول از همه که شما باید ایده‌ای داشته باشید که بدیع باشد و تازه. پایه‌اش بر تکنولوژی باشد و مقیاسی جهانی را در نظر داشته باشد. سپس آن را به گروه‌های سرمایه‌گذار معرفی شده توسط اداره مهاجرت معرفی خواهید کرد. مرحله بعدی شما نوشتن برنامه کسب و کار است. سپس در این مرحله باید منتظر موافقت شرکت‌های سرمایه‌گذار و بعد از آن ارائه نامه حمایت باشید. سپس پرونده استارتاپ شما را اداره مهاجرت کانادا بررسی می‌کند که حدوداً بیش از یک سال طول می‌کشد و بعد از آن اگر خوش شانس باشید و همه چیز خوب پیش برود، پرونده‌تان تأیید می‌شود و می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

نحوه دریافت ویزای کانادا

گواهینامه تعهد در استارتاپ کانادا چیست؟

اگر شما از هر کدام از شرکت‌هایی که بالاتر گفتیم، حمایتی دریافت کرده باشید، آن سازمان سرمایه‌گذار باید گواهینامه‌ای تحت عنوان گواهینامه تعهد به اداره مهاجرت کانادا ارسال کند. اطلاعات درج شده روی این گواهینامه درباره توافق بین متقاضی و سازمان سرمایه‌گذار است. هدف چنین چیزی هم جمع‌بندی جزئیاتی است که بین این دو گروه اتفاق افتاده است. علاوه بر این گواهینامه تعهد، شما نامه حمایتی از سازمان سرمایه‌گذارتان دریافت می‌کنید که باید در پرونده‌ای که برای اقامت دائم فرستاده‌اید، قرار بدهید.

مجوز کار ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

مجوز کار ویزای استارتاپ کانادا که بالاتر هم اشاره کوتاهی به آن کردیم به این معناست که می‌توانید به عنوان یک کارآفرین برای توسعه کسب و کار خودتان در کانادا مشغول به انجام کار شوید. مجوزی که داریم درباره‌اش صحبت می‌کنیم تنها یک سال اعتبار خواهد داشت و در طول مدتی که اقامت دائمتان بیاید، به شما امکان کار کردن می‌دهد. بیشتر درخواست‌های مربوط به اقامت دائم هم در این یک سال بررسی می‌شود. البته اگر یک وقت بیشتر طول کشید، نگران نباشید. شما می‌توانید مجوزتان را برای کار کردن تمدید کنید.

مجوز کار ویزای استارتاپ کانادا

شرایط دریافت مجوز کار ویزای استارتاپ کانادا چگونه است؟

برای این که بتوانید مجوز کار ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • یک این که نخواهید در استان کبک زندگی کنید.
  • هزینه توافق مربوط به کارفرما را که 230 دلار است پرداخت کنید.
  • تعهدنامه و نامه حمایت را از سازمان‌های معرفی شده بگیرید.
  • سرمایه کافی برای زندگی خودتان و خانواده به مدت 52 هفته را داشته باشید.

قطعاً ایده‌ای به سرتان زده که دنبال این مطلب بوده‌اید و اکنون تا اینجا مطلب را با ما همراه بودید. اگر این چنین است باید بگوییم که مهاجرت از طریق استارتاپ به کانادا یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به شمار می‌رود. قطعاً این اطلاعاتی که ما در اختیارتان قرار دادیم کامل نبوده و نواقصی دارد که برای تکمیل این نقصان‌ها تنها کافی است شماره تلفن 02122684022 را شماره‌گیری کنید و از مشاوران ما در مرکز مهاجرت بخواهید تا شما را برای رسیدن به مقصودتان راهنمایی کنند. هر سؤالی که داشته باشید و هر ابهامی که در سرتان باشد را برطرف خواهند کرد و شما را تا آخرین مراحل و رسیدن به نتیجه مطلوب راهنمایی می‌کنند.

شرایط دریافت مجوز کار در کانادا

مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا تخصص ماست.

اگر می‌خواهید با بهترین تیم مهاجرتی مشورت کنید؛ همین الان درخواست مشاوره خود را ارسال نمایید.

درخواست مشاوره رایگان از وکیل رسمی کانادا

  • جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان برای اخذ ویزا، مهاجرت و یا تحصیل در خارج توسط مشاوران مرکز مهاجرت، اطلاعات فرم زیر را تکمیل فرمایید. پس از تکمیل فرم، متخصصان مرکز مهاجرت با شما تماس خواهند گرفت و راهکار متناسب با نیاز و شرایط شما را پیشنهاد می‌دهند.

دریافت مشاوره رایگان در واتساپ
Call Now Buttonتماس