مجله مهاجرت
خرید مغازه در تورنتو

مراحل خرید مغازه در تورنتو

مهاجرت به کانادا، یکی از انتخاب های محبوب برای ما ایرانی هاست. این کشور به دلیل مهاجر پذیر بودن، شرایط فعال اقتصادی، سطح بالای رفاه، امنیت و همچنین زبان رسمی انگلیسی، یکی از مقاصدی است که توسط بسیاری از افراد از سراسر دنیا، انتخاب می شود. روش های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع هستند. مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق خرید مغازه و موارد مشابه دیگر، از روش های مرسوم مهاجرت به کانادا هستند. در میان روش های اعلام شده، خرید مغازه را می توان مناسب ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا دانست. تورنتو، به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای این کشور زیبا و همچنین حضور بیشترین تعداد مهاجر ایرانی، محل بسیار مناسبی برای خرید مغازه و اخذ اقامت دائم است. در ادامۀ این مطلب در بلاگ مرکز مهاجرت، راهنمای کامل خرید مغازه در تورنتو کانادا را ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

خرید مغازه در تورنتو کانادا چقدر سرمایه می خواهد؟

سرمایۀ مورد نیاز برای خرید مغازه در تورنتو کانادا، به عوامل متنوع بسیاری بستگی دارد. عوامل موثر در قیمت خرید مغازه در تورنتو شامل موارد زیر خواهد شد:

  • موقعیت جغرافیایی مغازه
  • متراژ مغازه
  • مبلمان و دکور مغازه
  • حوزۀ فعالیت مغازه

هرچه مغازۀ منتخب شما در موقعیت جغرافیایی بهتری، چه از لحاظ محلیت و چه از لحاظ میزان شلوغی منطقه، باشد هزینه ای که باید برای خرید آن متحمل شوید بیشتر خواهد بود. متراژ مغازه نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت خرید مغازه در تورنتو کانادا دارد. گاهی اوقات ممکن است شما مغازه ای بخرید که از پیش در همان حوزه فعالیت می کرده. مثلا ممکن است بخواهید یک رستوران بخرید. در این صورت، احتمالاً مغازه را با مبلمان داخل آن خواهید گرفت. به این ترتیب، هزینه مبلمان و تجهیزات مغازه را نیز پرداخت کنید. برای آنکه دقیقاً بدانید برای خرید مغازه در تورنتو کانادا، چقدر باید پول پرداخت کنید، بهتر است با یک مشاور مجرب مشورت کنید.

خرید مغازه در تورنتو

برای خرید مغازه در تورنتو کانادا، چه مراحلی را باید طی کنیم؟

مثل راه اندازی هر کسب و کار دیگر، خرید مغازه در تورنتو کانادا نیز راه و روش خاص خود را خواهد داشت. برای آن که بتوانید در کانادا مغازه بخرید و یک کسب و کار راه اندازی کنید، نیاز دارید تا مجوزهای مربوطه را اخذ کنید، مالیات های به خصوصی را پرداخت کنید و سپس اجازه شروع فعالیت را از مراجع ذی صلاح، اخذ نمایید. این مراحل می تواند کمی گیج کننده، سخت و طولانی به نظر برسد. اما به کمک یک مشاور کارکشته، می توانید به درستی و با سرعت هرچه بیشتر، مغازه مورد نظر خود را در تورنتو کانادا خریده و پس از راه اندازی کسب و کار، برای اخذ ویزای دائم کانادا، اقدام نمایید.

خرید مغازه در تورنتو

خرید مغازه در تورنتو کانادا، آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست!

ممکن است فکر کنید چقدر ساده، یک مغازه می خریم، اقامت می گیریم و درآمد خوبی هم خواهیم داشت. اما به هیچ وجه خرید مغازه در تورنتو کانادا به این سادگی ها که فکر می کنید، نخواهد بود. پیش از هر اقدامی باید بدانید که در کانادا هم ممکن است دچار کلاه برداری ها شوید. ممکن است اقدام به خرید مغازه ای کنید که شکایت های مالیاتی فراوانی به دنبال خود دارد. ممکن است قیمت مغازه را بسیار بیشتر از آنچه که هست به شما اعلام کنند. همۀ این ها، سبب می شود تا ریسک قدم برداشتن در جهت خرید مغازه در تورنتو کانادا بیشتر شود. بنابراین کمی تأمل کنید.

برای آنکه درگیر مسائلی که پیش تر اشاره کردیم نشوید، پیش از اقدام به خرید مغازه در تورنتو کانادا تحقیق کنید. تحقیق کاملی از پیشینۀ فعالیت مغازه ای که می خواهید بخرید. اینکه آیا تماماً در مسیر قانونی بوده است یا خیر. تحقیق کاملی از موقعیت جغرافیایی که مغازه در آن قرار گرفته. آیا مغازه ای که می خواهید برای خرید آن هزاران دلار هزینه کنید، به اندازه کافی مشتری دارد یا خیر. باید مطمئن شوید که پیش از خرید مغازه، تمامی مجوزهای مورد نیاز را کسب کرده اید . در غیر این صورت، نه تنها اقامت دائم کانادا را اخذ نمی کنید، که درگیر دادگاه ها و موارد قانونی خواهید شد. چطور می توانید از تمامی مواردی که گفتیم اطمینان حاصل کنید؟ با کمک یک مشاور مطمئن که علاوه بر آشنایی کامل با امور کشور مقصد، بتواند به صورت منصفانه و منسجم، شما را راهنمایی کند. می توانید با برقراری ارتباط با مشاورین با تجربۀ مجموعۀ مرکز مهاجرت، از طریق شماره تماس 02122684022 هر آنچه نیاز دارید را در مورد خرید مغازه در تورنتو کانادا، بدانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس
دریافت مشاوره رایگان در واتساپ