مجله مهاجرت
Buying a business in Canada

نکات مهم در مورد خرید بیزینس در کانادا

یکی از راه های اخذ ویزای دائم در قاره آمریکا، خرید بیزینس در کانادا است. خرید بیزینس در کانادا در ظاهر یک روش ساده و در عین حال گران قیمت به نظر می رسد، اما اگر بخواهیم با شما رو راست باشیم، باید بگوییم که به هیچ عنوان اینطور نیست. به همان اندازه که خرید بیزینس در کانادا می تواند تضمین اخذ ویزای دائم شما را افزایش دهد و همچنین آینده ی شغلیتان را مشخص کند، به همان اندازه هم مسیر پر ریسک، پر خطر و هزینه بر است. اگر برای مهاجرت به کانادا، روش خرید بیزینس را انتخاب کرده اید، پیشنهاد می کنیم پیش از آن که هیچ قدمی بردارید، هر آنچه باید بدانید را در این مقاله از بلاگ مرکز مهاجرت مطالعه نمایید.

Buying a business in Canada

انتخاب درست، تضمین کننده آینده ی شما

برای آن که بهترین انتخاب را در خرید بیزینس در کانادا داشته باشید، باید پیش از خرید تمامی جوانب را در نظر گرفته و درست انتخاب کنید. باید مطمئن باشید بیزینس منتخب شما درست قیمت گذاری شده است، مسئله مالیاتی ندارد و شکایتی بر روی آن وجود ندارد. به عنوان مثال، اگر قصد خرید کافه در کانادا را داشته باشید، باید بدانید که قیمت گذاری کارفرمای قبلی به درستی انجام شده است. چرا که موقعیت مکانی کافه، مبلمان کافه، مساحت آن و موارد دیگر، در قیمت گذاری نهایی تاثیر گذار است. در مثال دیگر، اگر بیزینس منتخب شما درگیر مسائل مالیاتی باشد، پس از خرید بیزینس این شما هستید که باید پاسخگوی دادگاه های کانادا باشید.

پس در این زمینه کمی وسواس به خرج داده و با دقت هزار برابر اقدام به خرید بیزینس در کانادا کنید. آن چه مسلم است، به تنهایی نمی توانید از پس چنین مسیر پر فراز و نشیب بر بیایید. کمک یک متخصص آشنا به امور و مسلط به قوانین کشور کانادا، می تواند در صرفه جویی زمان و هزینه و همچنین تضمین آینده ی بیزینس شما تاثیر شگرفی بگذارد.

Buying a business in Canada

خرید بیزینس در کانادا چقدر هزینه بر است؟

خرید بیزینس در کانادا از راه اندازی یک بیزینس جدید بسیار آسان تر و به صرفه تر است. چرا که صاحب قبلی بیزینس، نیمی از مسیر را گذرانده است. پیش تر از اهمیت اطمینان بررسی کامل پیشینه ی بیزینس گفتیم. آنچه ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند، این است که برای خرید بیزینس در کانادا چقدر پول لازم خواهید داشت؟ برای پاسخ به سوال شما باید بگوییم، کاملاً بستگی به بیزینسی دارد که می خواهید بخرید. تعدادی از بیزینس هایی که می توانید در کانادا خریداری کرده و اقامت دائم بگیرید عبارتند از:

  • خرید مغازه ای مانند خشک شویی در کانادا
  • خرید کافه در کانادا
  • خرید شرکت تبلیغاتی در کانادا
  • خرید پمپ بنزین در کانادا
  • خرید رستوران در کانادا
  • خرید فروشگاه لباس در کانادا
  • و موارد مشابه دیگر

مسلماً پولی که برای خرید یک کافه در کانادا پرداخت می کنید با پولی که برای خرید یک پمپ بنزین باید پرداخت کنید کاملاً متفاوت است. حتی در یک بیزینس مشخص مانند پمپ بنزین، این که شما چه پمپ بنزینی یا چه خدماتی و در چه شهری می خرید هم اهمیت دارد. به طور کلی می توان گفت خرید بیزینس در کانادا می تواند از 30 هزار دلار تا 7 میلیون دلار هزینه بر باشد. برای آنکه بهتر متوجه شوید، مثال کافه را کامل تر توضیح می دهیم:

فرض کنید می خواهید به عنوان خرید بیزینس در کانادا، یک کافه بخرید. هرچه موقعیت کافه منتخب شما در منطقه پر رفت و آمد تر و شلوغ تری باشد، قیمت کافه بالاتر خواهد رفت. مساحت کافه نیز در قیمت گذاری موثر است. مسلماً برای خرید کافه بزرگتر، پول بیشتری نیز باید پرداخت کنید. مبلمان و تجهیزات کافه نیز در قیمت گذاری آن تاثیر گذار هستند. کافه مجهز تر، قطعاً گران تر خواهد بود. به طور کلی با مبلغی معادل 250 هزار دلار تا 350 هزار دلار می توانید یک کافه خوب در کانادا بخرید. آنچه در تمامی مثال های خرید بیزینس مسلم است، این است که شما به یک مشاور کارآمد، قابل اعتماد و آشنا به امور اداری، قانونی و اجتماعی کانادا نیاز خواهید داشت.

Buying a business in Canada

ختم کلام

همانطور که گفتیم، خرید بیزینس در کانادا، یک روش مهاجرتی بسیار خوب و کارآمد است که می توانید به وسیله آن با یک تیر دو نشان بزنید. به این معنی که هم اقامت دائم خود را گرفته و هم شغل خود را در این کشور مشخص کنید. در روش خرید بیزینس در کانادا، شما بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشاوره یک متخصص خواهید داشت، چرا که کوچک ترین اشتباهی می تواند شما را در دام انداخته و نتیجه معکوس داشته باشد. با کمک مشاوران کارآمد، متخصص و معتمد مرکز مهاجرت می توانید ضمانت اجرایی برای روند مهاجرت خود در روش خرید بیزینس داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با شماره 02122684022 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس
دریافت مشاوره رایگان در واتساپ